top of page

Fryzury ślubne i okazjonalne

Satysfakcja gwarantowana

Kreowanie różnorodnych fryzur i upięć jest naszą pasją. Tworzymy stylowe fryzury na każdą okazję, zarówno nowoczesne, jak i klasyczne. Niezależnie od okazji  dostosujemy fryzurę dopasowaną do Twoich preferencji, typu urody, a także nastroju...

Powrót sukni ślubnej
Usługi: Usługi
farbowania włosów

Usługi Premium

Poczuj różnicę

Usługi Premium to bardzo wymagające i czasochłonne zabiegi na włosy, stylizacje i koloryzacje, wykonywane według najnowocześniejszych metod, zgodnie z aktualnymi trendami na świecie.

Blonde Wavy Hair

koloryzacja 3D

Trójwymiarowość fryzury wymaga odpowiedniego łączenia tonów i kolorów, dzięki czemu uzyskujemy efekt zbliżony do naturalnego. Co więcej tonacja farb jest tak dobrana, by jeden kolor przechodził w drugi i by nie kontrastowały ze sobą.

Kontakt
hair extension in a professional hairdre

Laser Extend

laserowe przedłużanie i zagęszczanie włosów 

Zabiegi LASER EXTEND mają na celu  przedłużenie i zagęszczenie włosów. Włosy przedłużone przy pomocy urządzenia Laser Extend są zachwycające. Łączenia w przedłużaniu włosów – tzw. „nanołączenia” – są bardzo dyskretne i niesamowicie trwałe. Każdy, kto doświadcza tego zabiegu po raz pierwszy, jest zachwycony jego naturalnym efektem. 

W tej metodzie Nanołączenia są bardzo dyskretne i estetyczne, nie są wyczuwalne, ani widoczne w momencie, kiedy przyjrzymy się doczepionym włosom z bardzo bliska, nawet wtedy, kiedy  fryzurę rozwieje wiatr, czy wówczas gdy są „przenoszone”  Efekt ten jest możliwy dzięki cienkim nanołączeniom, ponieważ są one cieńsze niż standardowe łączenia. Nanołączenia są odporne na działanie odżywek, farb i kosmetyków do włosów. Łączenia są odporne na działanie wysokich temperatur, wykonywane przez urządzenie Laser Extend są cztery razy silniejsze niż łączenia keratynowe. Sprawdzają się one podczas uprawiania sportu, w kasku podczas jazdy na nartach lub motocyklu.

Czas trwania zabiegu wykonywanego metodą Laser Extend w salonie Exclusive Hair jest nieco dłuższy niż w przypadku innych metod. Ze względu na wymaganą precyzję, dokładność i dyskrecję łączeń, należy się liczyć z tym, że przedłużanie włosów będzie trwało ok. 3-5 godzin na każde 100 doczepianych pasemek.

Dzięki wytrzymałości, przy poprawnie wykonanym zabiegu u osoby bez tendencji do wypadania włosów, włosy przedłużane metodą laserową można nosić nawet cztery miesiące bez podciągania, co jest szczególnie istotne dla osób, którym rosną szybko włosy, albo nie chcą lub nie mogą zbyt często odwiedzać swojego stylisty. W salonie fryzjerskim Exclusive-Hair wykonujemy zabiegi przedłużania z największą precyzją, stąd świetny, spektakularny efekt zagęszczenia utrzymuje się jeszcze dłużej!

Princess Braid

Stylizacja

Nie chcemy się chwalić, ale nasi klienci wielokrotnie nam powtarzali, że Stylizacja to usługa jakiej nie otrzyma się nigdzie indziej. Tylko nasz Salon fryzjerski jest w stanie zapewnić taką jakość. Umów się na wizytę lub wpadnij, kiedy chcesz!

Zarezerwuj teraz
Short Hair Model

Strzyżenie

 Nasz salon fryzjerski to miejsce, w którym wiesz, że jesteś w dobrych rękach. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pozwól nam zająć się resztą.

Zarezerwuj teraz
Glossy Blonde

Koloryzacja

Nasz personel o wysokich kwalifikacjach jest gotowy sprostać wszystkim Twoim potrzebom. Koloryzacja w Exclusive Hair to usługa wysokiej jakości , która sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się najlepiej. Można ją połączyć z innymi usługami, aby uzyskać naprawdę niezrównane efekty.

Zarezerwuj teraz

Krioterapia Włosów

Zarezerwuj teraz
bottom of page